fr / nl

De echte revolutie van deze Logistics Top 1000 ligt in de manier van klasseren: die is financieel geïnspireerd, op basis van de balans 2013. Wij hebben voor de toegevoegde waarde gekozen, omdat dat de ratio is, die het meest betrouwbare beeld schept van de echte activiteit van het bedrijf. Naast deze financiële gegevens vermeldt de Logistics Top 1000 voor iedere logistieke groep ook de opslagoppervlakte. Het gaat hier om bijna 14 miljoen vierkante meter, die beschreven en in kaart gebracht zijn. Deze combinatie van informatie is absoluut uniek en maakt van de Logistics Top 1000 een referentiewerk voor verladers, logistieke dienstverleners en de vastgoedsector.

  • alle financiële gegevens uit de balans 2013 neergelegd bij de Nationale Bank.
  • de verbindingen tussen de moedermaatschappij en de filialen werden gelegd op basis van de informatie die geleverd werd door Belfirst en de informatie geleverd door de bedrijven zelf
  • om in de Logistics Top 1000 te worden opgenomen, moet een groep logistieke prestaties voor rekening van derden leveren en beschikken (in eigendom of in huur) over zijn eigen magazijnen
back to home

numBedrijfsnaamPersoneelsledenToegevoegde waardeOppervlakte
1Bpost234351574745
2Katoen Natie27543424522347000
3Deutsche Post4351294994385110
4H. Essers2528194850758400
5PSA47318862130000
6Fedex2231164354
7Sea Invest273164116467000
8UPS10491121339600
9Kuehne + Nagel1535111147269500
10ICO1111072905500
11Jost Group106489745343500
12DSV100584315223800
13Distrilog156183758418000
14DP World2326050397883
15Euroports44956027593750
16ADPO1555402870000
17CEVA84347445209000
18ECS Corporate35346571138000
19Deutsche Bahn63740430151441
20Dufour5034032616000
21Van Moer47437192392100
22XPO Logistics59537087146000
23LBC1733523818000
24Wallenius Wilhelmsen209342338700
25Royal Mail4713404920300
26TDL5463253229000
27Ziegler (réseau / netwerk)54932183281400
28Gosselin34531310153000
29Gheys3092928380000
30Fiege1452708685700
31Tabak Natie21325954869000
32Alders3392568012000
33Van Mieghem47925582100500
34Herfurth3732540115350
35Gefco292236426000
36Noord Natie582269712000
37Swissport3362242912700
38Mainfreight37122259103000
39Zuid Natie13822034197000
40Sitra2182148410000
41Vanschoonbeek261213811000
42Stef3252040818600
43GTS3920231116400
44Rhenus2101907660000
45Ecu-Line1481779226500
46Deufol2151697185100
47Post NL3001634922228
48Dachser2651629221900
49Bollore15115732
50Panalpina2081550932800
51ODTH19615329190000
52Geopost3161532635000
53Premier Farnell2241531730000
54De Clercq13714467152500
55Magetra1091440010500
56Transwest190143325000
57Van Egdom19814307500
58Neovia1701390240640
59Eutraco2201388570200
60Geodis15013717
61'S Jegers185137093000
62Michiels1861352525000
63De Vreese1931344816000
64Bleckmann2251284233100
65Ahlers2241215332500
66Sedis16711995135030
67Remitrans1321192663600
68Tailormade Group14511858188000
69Dockx1401074335000
70VRD14410386102400
71TTC Transport206985414500
72Gheeraert160965523600
73Van de Poel104964912000
74Frans Hendrickx1269570144200
75Nippon Express94926911300
76GTS12690968000
77Van Rooijen Holding177908527000
78De Rese11690793000
79G. Snel Group155905542500
80Transmet15387397000
81Hamann118870615500
82Maersk90864158000
83Steinweg72844779000
84Nova Natie68844095000
85KTO10084029500
86Frilo69836278600
87Mexico Natie43835492500
88TP&H79816726000
89Owens MInor141814838000
90Nedcargo134810485000
91Northfreeze79796125000
92Vanguard Logistics Services93793238750
93GMB / Bauwens145783932000
94Imperial4777398000
95De Rijke1207727130000
96Dematra83772095000
97TFM Group1557678123000
98Rotra135766025000
99Vandergoten130732611000
100Galliker83714126500
101Novandi79699035100
102Sany83691146000
103Ninatrans9768286000
104Euro-Trafic11068209800
105Middlegate83677028500
106SD Group54652427000
107CSP82643610600
108Be-Trans9163969700
109Ewals94637577500
110Collitax1026358500
111Move Intermodal5861944000
112Transuniverse76617620000
113Wijngaard Natie566086123000
114Delca Transport102603911000
115B&C Group7259976000
116Roosens605979
117Widem55594410000
118CAT9359175800
119Aertssen86584895000
120GDL91581922000
121Frisaye68575616700
122Collignon4656644000
123Hoyer73556014560
124Debrouwer935558
125Luik Natie55552641000
126Stukwerkers32543595000
127Wouters-TCL66541063000
128Herve6253728950
129Lannutti74536563000
130Metro4253396500
131Gobo57533736000
132Pacorini50532540000
133Fabry58528230000
134Jugetra45525261000
135L'Ecluse53524010000
136Lux6852205000
137AJ Veurink6850735500
138Sopharty1195069
139Havi Logistics7350075000
140De Rudder55494625000
141Gondrand0484729140
142Vadesco96477612000
143Macharis49477020000
144Van de Pol46471321800
145Weerts594637115000
146Mitsui Soko264495
147Verhelst5744697000
148TLI68446460000
149Callant5044543000
150Dandoy32443315000
151Molenbergnatie524399323508
152Euroterminal73438730000
153VLS Group814369132500
154Pierre53433622000
155De Cock6643144600
156Zuiderkempen57429116500
157Seabridge7414019900
158Buyl5441011000
159Van Steenbergen36405211000
160Vollers404039120000
161De Wolf79402825000
162Haven Genk54402315000
163Rotrafic4840206000
164Corneel Geerts57396843500
165Fri-Agra20394114030
166Verkooijen41383974000
167VPD71383521000
168Offergeld71380422400
169Vincent Logistics49377983000
170MB5137622000
171Somef5337589000
172Arcese31374627388
173Havart35374110000
174Vanneste 4837238000
175Willaert - Van Boom46369013000
176Sandermans57367710000
177Euro-Services5936742500
178De Leeneer4736592000
179Kreglinger253590
180Verbrugge 2358441000
181Getax74358410000
182Seris8535371000
183De Rocker38352710700
184Shipit21344930000
185TDS11634365000
186Full Logistic5934211000
187Jennesco8134209000
188Centraal Boekhuis5034173000
189Patrans5433244000
190Ivemar5132802800
191JET59327412000
192Van Soest35326320000
193Jacobs Holding57323410000
194Transdemo3632236000
195Vos47319626000
196Staci57316320000
197MC Transport & Logistics3831305000
198Reheul5430964000
199Hendrickx67308916000
200Transgem4130713400
201Verhoek4230532000
202Mozer562967
203Europa Worldwide2129354000
204All Exeptional2929116000
205Heirwegh3329012200
206Fransen4228722200
207Tack34286919000
208Schrauwen3228672500
209Flanders Road3427913500
210Frigolanda53275530000
211Transpico27271412000
212Rovetra42271410000
213Mobull2726885000
214MTL34268215000
215Steenbergen5126729000
216Eurosped4426712400
217Vanden Avenne11264221300
218Lavaert 25263625000
219Bos402626
220Krismar2026147500
221Vijfde Havendok14260237500
222Louwyck2325911044
223Vandenbroeck4925798000
224Verhaegen3825493500
225Benelux Transport3524826000
226Durme Natie11247166000
227MVT3524529500
228HSV3624203500
229Neele21240315000
230Larfrost623936000
231Thor12237430000
232Cornelis2223611500
233Iwan Wertz3523475000
234Rima28234015000
235VS Logistics29232720000
236Deny27232524000
237Frigologix19228328500
238Albini & Pitigliani22225620000
239Nirotrans29219028000
240Luypaert3121821200
241Multitra1921646100
242Log-Vad56216012500
243All Freight242151
244Pierret31212220000
245Verachtert020986500
246ADS-SDS2720891500
247Laebens25208319000
248Reibel16208011400
249Bruyer4020506500
250Wybo5202920000
251Hoeben2620186000
252Cool Solutions1619981200
253Berben2219592075
254JC&P4319416000
255Adrien2518993250
256DK Moves2218972000
257De Smet2118883000
258Castelein20180926000
259Garsou-Angenot2318019000
260Deventer3217856000
261Potiez De Man37177613000
262Jobé3417602200
263STA1517302000
264Stogema32168715000
265Deschieter13168012000
266Fresh Connection1616516834
267Aernouts3016326000
268Dissaco20161710000
269Dehertogh2515933000
270TGW23158610000
271Wijnands141586
272FB Logistics2815742700
273Violetta1515707200
274Kesteloot2315682500
275VDRT3515563300
276Kangourou20152610000
277Castel West2015072000
278Pinckers171501800
279Van der Vlist3114964500
280Sivafrost2714719000
281AGS014686000
282Modema 3014573000
283Bellekens29145213000
284Transmec1514431000
285Dilissen12143833000
286Dina714245000
287Verzele2114144400
288Coupe14141424000
289Broodthaers1714113500
290Meers1514021000
291Demartin1313806800
292Mvitra1613803500
293Van Gijsegem1413768000
294De Sloover1613431000
295Lamcoo5131612000
296Twins281313400
297Frigo Fernelmont2129810000
298Saco12935000
299Ajimex2312922000
300FWD17128734000
301Pans2112711200
302Nabuurs2411845000
303Schreurs1911833000
304RCT Verbeke10116712000
305Cometrans17116210000
306Schreurs1311573100
307Europal15113326000
308Meersman 011303500
309Corral131095
310Meys2510938000
311KE Trucking1310591500
312Vermeulen1510343000
313Braun7103010000
314Beyers111003900
315Steinacher16993
316Gilis498835000
317Vanelderen179878000
318Eurogaume29655000
319TGV169506000
320Lippens89403000
321Bongaerts 149254000
322ETL15916500
323Michot149076000
324G5139032000
325ECC178908000
326Dumon1588310000
327Vlaamse Visveiling158829000
328Bevers108789250
329Agility1687610000
330Depre187317000
331Van Osselaer148173000
332NDQ98103000
333Transmeer138045000
334Magellan Logistics15803
335Gé Simons97995000
336Delta Warehousing127988000
337Besteldienst Herman679012000
338EC Hub177908100
339Seynave 47692000
340Paganella776210000
341Eco-Modal675840000
342Jogrex675435000
343Trans RD67275800
344Paul Van Loon77156000
345Spedimex127081200
346Deny Cargo106618000
347Pack Center1464515000
348Kerry9619
349Cremer860815000
350BP Trans166051000
351Van Steenkiste66031500
352De Keyser85862000
353VP Express125831200
354PACO15754800
355Pelgroms05703000
356TNPS95601200
357AFL652832500
358ADC25188000
359Staro Trans75166000
360Vieillevoye351510000
361Smet449125000
362Freeze & Store548910000
363Euro Flanders04874000
364Sud Fresh848020600
365ECDC Logistics14723000
366Intermont134681000
367Gearbulk6455234500
368VR Cargo104464500
369De Vos1344411000
370Sertrans84366000
371Markatrans74302000
372Kennis741814000
373Tregnum54113300
374Vortex Logistics94109500
375Oudimmo64092500
376Apmex538710000
377Benmar538224000
378Intertex138035000
379Wessem 3352
380De Decker834112000
381Braecke233621450
382Tiersoone63134000
383ASFS62993714
384ATV Logistics12591050
385MSI2417000
386Vandotrans32403200
387Parts Express22310000
388Cordier32035000
389Brain-Log41913000
390Larende1783000
391Raes81722000
392ULP2166
393Karaduman6152
394GRK1422500
395Habema1041000
396Vincent & Petrens922500
397Bonneure823000
398Storofic5465000
399Van Overloop174800
400Haels95000
401Maxxy51000
402TMF-1717500
403Cement Natie - ADB Agrovisie2-35615410
404Antwerp Cold Stores2-60532000