fr / nl

De echte revolutie van deze Logistics Top 1000 ligt in de manier van klasseren: die is financieel geïnspireerd, op basis van de balans 2013. Wij hebben voor de toegevoegde waarde gekozen, omdat dat de ratio is, die het meest betrouwbare beeld schept van de echte activiteit van het bedrijf. Naast deze financiële gegevens vermeldt de Logistics Top 1000 voor iedere logistieke groep ook de opslagoppervlakte. Het gaat hier om bijna 14 miljoen vierkante meter, die beschreven en in kaart gebracht zijn. Deze combinatie van informatie is absoluut uniek en maakt van de Logistics Top 1000 een referentiewerk voor verladers, logistieke dienstverleners en de vastgoedsector.

  • alle financiële gegevens uit de balans 2013 neergelegd bij de Nationale Bank.
  • de verbindingen tussen de moedermaatschappij en de filialen werden gelegd op basis van de informatie die geleverd werd door Belfirst en de informatie geleverd door de bedrijven zelf
  • om in de Logistics Top 1000 te worden opgenomen, moet een groep logistieke prestaties voor rekening van derden leveren en beschikken (in eigendom of in huur) over zijn eigen magazijnen
back to home

numBedrijfsnaamPersoneelsledenToegevoegde waardeOppervlakte
1Bpost234451541994
2Katoen Natie37674003562347000
3Deutsche Post4122317134385110
4Fedex2324229440
5H. Essers2644218254758400
6PSA50118411430000
7Sea Invest296158470467000
8Kuehne + Nagel1578117156269500
9UPS10491059639600
10DSV109898177223800
11Jost Group113089320343500
12Distrilog147379819418000
13Euroports47163238593750
14ECS Corporate35859052138000
15DP World2225894797883
16ADPO1505435270000
17ICO366528785500
18CEVA83947274209000
19LBC1784240418000
20Van Moer55242011392100
21Royal Mail4734085120300
22Dufour5514019116000
23XPO Logistics68538787146000
24Deutsche Bahn61937227151441
25Gheys3343676580000
26TDL5923420329000
27Ziegler (réseau / netwerk)53933669281400
28Gosselin35532701153000
29Tabak Natie22128695869000
30Swissport4052788912700
31Fiege1452719385700
32Van Mieghem50126733100500
33Herfurth3962599915350
34Zuid Natie13725782197000
35Alders3442563912000
36Vanschoonbeek257230811000
37Gefco292228356000
38Rhenus2222229060000
39Mainfreight36421963103000
40Weerts18421807115000
41Stef3592176818600
42Noord Natie602098612000
43Sitra2212034610000
44GTS3720119116400
45Post NL3051948022228
46Geopost3551858835000
47Ecu-Line1421838726500
48Dachser2751819421900
49Wallenius Wilhelmsen230177668700
50BDP174172501000
51Van Egdom19116262500
52ODTH21415995190000
53'S Jegers200158893000
54Michiels2191540825000
55Magetra1061527110500
56Ahlers2191526132500
57Premier Farnell2111488030000
58Bleckmann2601483533100
59Transwest181148155000
60De Clercq14014690152500
61Tailormade Group20414334188000
62Geodis14014230
63Maersk2021385758000
64Panalpina2111366832800
65De Vreese1811342716000
66Deufol2261304385100
67Eutraco1941292670200
68Bollore14112886
69ID Logistics3731270395000
70Sedis18412229135030
71Remitrans1331213263600
72Frilo791183478600
73Dockx1571175235000
74VRD14610488102400
75Van Rooijen Holding1971047827000
76Neovia991047340640
77Frans Hendrickx13410470144200
78Nippon Express1001043011300
79Van de Poel1121034212000
80TTC Transport1901005714500
81Hamann133998415500
82Lannutti82951663000
83Gheeraert157943623600
84De Rese12392113000
85GMB / Bauwens168916532000
86KTO10388579500
87G. Snel Group148878942500
88Mexico Natie51878592500
89Owens MInor146866638000
90Nova Natie70859695000
91Transmet16285747000
92Vandergoten135850411000
93B&C Group8384836000
94GTS12784658000
95Northfreeze80838925000
96De Rijke1288342130000
97Rotra138797025000
98Sany87788246000
99Dematra98781695000
100Euro-Trafic11777629800
101Novandi88774635100
102Galliker83768226500
103Vanguard Logistics Services88752938750
104TFM Group1547495123000
105Molenbergnatie577374323508
106TP&H76721726000
107Ninatrans10171796000
108Steinweg76717179000
109Middlegate82706828500
110Imperial4670368000
111Vincent Logistics106703083000
112Roosens677019
113Be-Trans9870119700
114Aertssen93699595000
115CSP77689210600
116Frisaye72686016700
117Delca Transport108685311000
118Collitax1056818500
119Transuniverse72680620000
120Widem57663210000
121SD Group59656527000
122Nedcargo133630885000
123CAT8662055800
124Ewals82603677500
125Debrouwer976035
126Move Intermodal6359814000
127Sandermans57596710000
128Hoyer77596514560
129Fabry59592230000
130Collignon4359134000
131GDL87585722000
132Wijngaard Natie605802123000
133Wouters-TCL69578563000
134Herve6557628950
135Lux7357015000
136De Rudder73569325000
137Pierre78565330000
138Pacorini48558140000
139Gondrand102555129140
140Callant6153853000
141AJ Veurink7252575500
142Metro4152476500
143L'Ecluse51523710000
144Havi Logistics8052015000
145Macharis52518820000
146Gobo59505236000
147MB6249342000
148Luik Natie50470441000
149Verhelst5846987000
150Zuiderkempen50463216500
151TLI73462560000
152Willaert - Van Boom53450613000
153Mitsui Soko264495
154Sopharty1074440
155De Cock6744104600
156De Wolf98440725000
157Dandoy32439115000
158Van de Pol45438721800
159Vadesco92437212000
160Vijfde Havendok15421937500
161Seabridge6412119900
162Fri-Agra19406614030
163Somef5340419000
164Verhoek6340312000
165Rotrafic4639576000
166Stukwerkers19382895000
167Havart39381210000
168All Exeptional4037966000
169De Leeneer5137792000
170Transdemo3837676000
171Getax77376410000
172Buyl5737311000
173Seris8937251000
174Verkooijen42371374000
175Van Steenbergen37368811000
176Full Logistic6436871000
177Vanneste 5036828000
178Tack48367219000
179VPD68361621000
180Arcese30358127388
181Ivemar5635202800
182Vollers393466120000
183TDS9134645000
184Kreglinger203448
185Lamcoo5341612000
186Van Soest35340220000
187Reheul5533194000
188Haven Genk51331415000
189Offergeld64330822400
190De Rocker39330210700
191Eurosped4932762400
192Schrauwen3532622500
193Transgem4131963400
194JET59319412000
195Euroterminal67316830000
196Rovetra49315610000
197Flanders Road3831513500
198Centraal Boekhuis4731233000
199Frigologix25311528500
200Mozer663091
201VLS Group903060132500
202Corneel Geerts59304143500
203Staci57301620000
204Vos53298126000
205Heirwegh3029632200
206Nirotrans34295328000
207Hendrickx65291616000
208Rima32288915000
209Euro-Services6628622500
210De Brandt11284926000
211Vanden Avenne11282521300
212Durme Natie13280466000
213Larfrost727666000
214Frigolanda53275530000
215Jennesco5527139000
216Fransen4027002200
217Lavaert 27265425000
218Steenbergen5026449000
219Europa Worldwide2226244000
220Jacobs Holding46259410000
221Jobé3725622200
222All Freight262558
223Verhaegen4025503500
224Transpico26252312000
225HSV3425093500
226MC Transport & Logistics3824945000
227MVT3524669500
228Thor10244730000
229Garsou-Angenot2524149000
230Iwan Wertz3924095000
231Neele26239715000
232Krismar2023847500
233Mobull2823815000
234Deny32234424000
235Vandenbroeck4623398000
236MTL41230615000
237Albini & Pitigliani22228020000
238Luypaert3022541200
239Louwyck2222311044
240Jugetra41222461000
241Bos412175
242ADS-SDS2721311500
243Shipit22212330000
244De Smet2221203000
245Benelux Transport3421186000
246Patrans3220894000
247Multitra2120626100
248Dilissen15204933000
249JC&P4420396000
250Bruyer3920326500
251Cool Solutions1520231200
252Cornelis2320061500
253Potiez De Man41197713000
254FB Logistics3019692700
255VS Logistics26195920000
256Adrien2319393250
257Hoeben2719376000
258Wybo6190120000
259DK Moves2218972000
260STA1218962000
261Log-Vad57187412500
262Laebens24184719000
263Transmeer2318135000
264Wijnands141803
265Dehertogh2618013000
266Van Gijsegem1817828000
267Dissaco22177410000
268Castelein21173026000
269RCT Verbeke14172612000
270Deventer3217156000
271Verachtert2416836500
272Kesteloot2716502500
273Aernouts3016376000
274Magellan Logistics151631
275TGW23159610000
276Pinckers211595800
277Meers1715931000
278Stogema29158215000
279VDRT3515563300
280FWD19151634000
281Verbrugge 3150641000
282Modema 2815053000
283Fresh Connection1615006834
284Castel West1914982000
285Broodthaers1714743500
286Frigo Fernelmont1146610000
287Verzele2014594400
288Kangourou24143410000
289Van der Vlist3313894500
290Coupe15138824000
291Demartin1313486800
292Schreurs2013383000
293Pierret15133120000
294De Sloover1413271000
295Pans2113141200
296Saco2113135000
297Corral161312
298AGS2512986000
299Deny Cargo1212968000
300Beyers171290900
301Reibel14127611400
302Transmec1712761000
303Dina1912525000
304Schreurs1512133100
305ETL171198500
306Mvitra1411933500
307Twins271188400
308Nabuurs4511845000
309Steinacher161176
310Deschieter13117412000
311Cometrans17116610000
312Berben2311612075
313Dumon18112010000
314Gilis4111535000
315Vermeulen1510973000
316Vanelderen1910598000
317Bellekens27105913000
318KE Trucking1310591500
319Vlaamse Visveiling1610469000
320TGV1610356000
321ECC2010208000
322Violetta1210207200
323EC Hub2310118100
324Braun6100410000
325Van Osselaer1510003000
326Tempo One1297418000
327Eurogaume39715000
328Bongaerts 189604000
329Meersman 199553500
330Spedimex129481200
331Depre191417000
332Meys228988000
333NDQ108893000
334Sprint Transport20886
335Agility1687610000
336Jogrex686635000
337Michot138216000
338Cremer882015000
339Besteldienst Herman881812000
340Paul Van Loon77746000
341Delta Warehousing117708000
342Lippens87693000
343Gé Simons107655000
344Trans RD97545800
345Freeze & Store574410000
346VP Express147111200
347De Keyser106872000
348BP Trans146781000
349Sud Fresh1062820600
350Kerry9619
351VM Logistics10616
352Eco-Modal760340000
353Paganella759910000
354Seynave 45942000
355Europal759326000
356Staro Trans85796000
357Intermont115731000
358PACO25654800
359TNPS95601200
360Euro Flanders125434000
361Bevers65269250
362Smet452525000
363Vortex Logistics105239500
364Van Steenkiste54941500
365Benmar549024000
366Markatrans74892000
367Sertrans84706000
368De Vos1246811000
369AFL545432500
370Intertex145435000
371ADC24508000
372Apmex544910000
373Oudimmo44282500
374Pack Center1142715000
375Sivafrost24249000
376De Decker738212000
377Raes123812000
378ATV Logistics13701050
379Tregnum43553300
380MSI13397000
381Vincent & Petrens3322500
382Kennis733114000
383Parts Express28010000
384Larende02463000
385Vandotrans22423200
386Braecke323921450
387ASFS82313714
388Cordier22245000
389ShopWeDo10204
390Wessem 3204
391Tiersoone61934000
392Brain-Log51593000
393VR Cargo81584500
394ECDC Logistics71573000
395Karaduman6124
396Pelgroms01133000
397TMF1087500
398Van Overloop21024800
399GRK842500
400ULP382
401Maxxy721000
402Bonneure1703000
403Haels175000
404Barsan1350000
405Yusen0085500
406G50-52000
407Cement Natie - ADB Agrovisie-2415410
408Storofic4-585000
409Gearbulk5-224234500
410Antwerp Cold Stores2-60532000